KÜLTÜR EVİ PROJELERİ

Serenli Merkez Kültür Merkezi Projesi

2018 Yılı itibariyle projesi hazırlanan ve akabinde inşaat çalışmaları tamamlanan Kültür Merkezi projemiz 2021 yılı itibariyle tamamlanmış bulunmaktadır. Yaklaşık 2000 m2 kapalı alana sahip binamız içerisinde 4 adet işyeri, 1 adet çok amaçlı salon, 1 adet depo ve soğuk hava olarak kullanılabilecek bölüm mevcuttur.

Kültür Evi Projesi(Ayva Mahallesi)

2018 yılı itibariyle projesi hazırlanarak inşaat çalışmaları başlatılan kültür evi çalışmaları 2019 yılı itibariyle tamamlanmış bulunmaktadır. 350 m2 Kapalı alana sahip bina içerisinde 1 adet mutfak, 1 adet çok amaçlı salon ve 1 adet yemekhane bulunmaktadır.

 Kültür Evi Projesi(Tamlar Mahallesi)

Tamlar Mahallemiz halkının düğün, nişan v.b etkinliklerini rahat bir şekilde gerçekleştirebilecekleri, aynı zamanda konferans ve toplantılarda kullanılabilecek yeterlilikte olan 486 m2 kapalı alana sahip 2 katlı Kültür evi proje çalışmaları tamamlanmış, 2021 yılı içerisinde inşaat çalışmaları başlatılmış durumdadır. Söz konusu projenin 2022 yılı içerisinde tamamlanarak faaliyete geçirilmesi için gereken tüm çalışmalar yapılacaktır.